Życzenia Wielkanocne

Nauczyciele akademiccy,   Studenci, Pracownicy Radomskiej Szkoły Wyższej Mieszkańcy  Radomia

Pragniemy złożyć Państwu życzenia pełnych spokoju i nadziei
Świąt Wielkanocnych.
Życzymy wiosennego optymizmu, wiary w lepsze jutro oraz samych sukcesów, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech nadchodzące dni przypomną Państwu o tym, co prawdziwe, piękne i wartościowe.

Kanclerz, Rektor, Dziekan Radomskiej Szkoły Wyższej

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pięknych, nastrojowych Świąt Bożego Narodzenia, wspaniałych życzeń,
czasu spokoju, odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Przed nami kolejny 2024 rok – rok pełen wyzwań, planów, ale również, w co wierzymy głęboko, satysfakcjonujących szczęśliwych zdarzeń.

Dużo zdrowia, szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2024 Roku dla naszych Studentów, Absolwentów, Nauczycieli Akademickich, Pracowników, i Współpracowników oraz wszystkich mieszkańców Radomia

życzą

Kanclerz, Rektor, Dziekan

Dzień Studenta

Drogie Studentki, Drodzy Studenci Radomskiej Szkoły Wyższej

W dniu Międzynarodowego Dnia Studenta życzę Wam sukcesów w nauce, wytrwałości, odwagi i determinacji w podejmowaniu decyzji oraz w dążeniu do zrealizowania Waszej drogi życiowej. Radomska Szkoła Wyższa to Uczelnia o dynamicznym rozwoju – Uczelnia na miarę XXI wieku – Uczelnia z przyszłością, która umożliwia Państwu zrealizowanie i osiąganie zamierzonych celów w Waszej karierze zawodowej.
Zatem życzę Wam wszystkiego najlepszego, nie tylko w tym uroczystym dniu – czas studiów, to nie tylko bowiem szczególny okres zdobywania wiedzy ale także również kształtowania Waszych charakterów.

Vivat Academia !!! Wszystkiego najlepszego!!!

JM Rektor

Dr Zbigniew Kwaśnik

I Olimpiada Pielęgniarska

dla studentów III roku pielęgniarstwa do wzięcia udziału
w I Uczelnianej Olimpiadzie  Pielęgniarskiej
W Radomskiej Szkole Wyższej w Radomiu

W kwietniu 2024 roku na terenie RSW w Radomiu odbędzie się I Olimpiada Pielęgniarska, w której udział wezmą studenci  III roku Pielęgniarstwa I stopnia.

Olimpiada pozwoli studentom na sprawdzenie swojej wiedzy zdobytej w toku trzyletniego nauczania zawodu i ułatwi przygotowanie się do egzaminu zawodowego.

Olimpiada będzie przebiegała w trzech etapach, co zostało szczegółowo opisane w Regulaminie I Olimpiady Pielęgniarskiej w Radomskiej Szkole Wyższej w Radomiu.

Finaliści Olimpiady otrzymają upominki ufundowane przez mgr Elżbietę Komosę – Kanclerza Uczelni i list gratulacyjny.

Niech idea I Olimpiady Pielęgniarskiej w Radomskiej Szkole Wyższej w Radomiu  spotka się z  akceptacją ze strony studentów, nauczycieli i niech będzie wydarzeniem szczególnym w RSW w Radomiu.

Dziekan
          Dr Iwona Czerwińska Pawluk

Do pobrania: Regulamin I Olimpiady Pielęgniarskiej

Życzenia Wielkanocne

Pracownicy,  Studenci i Mieszkańcy  Radomia

pragniemy złożyć Państwu życzenia zdrowych i pogodnych
Świąt Wielkanocnych.
Niech ten szczególny okres będzie czasem wyciszenia, wypoczynku
i wytchnienia od codziennych trosk,  spędzony w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Rektor, Kanclerz, Dziekan, Prodziekan
Radomskiej Szkoły Wyższej