Strona głównaO uczelni → NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Kobieta Przedsiębiorcza 2008

Ponad 2 tysiące głosów uzyskała Pani Kanclerz Radomskiej Szkoły Wyższej mgr Elżbieta Komosa w plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza 2008" organizowanym przez „Echo Dnia”. Nagrodę Pani Kanclerz odebrała osobiście podczas uroczystej gali w dniu 28-go kwietnia 2009 roku w Hotelu Europejskim w Radomiu.

Ideą konkursu jest przedstawienie kobiet, które z powodzeniem prowadzą własną firmę, stworzyły ją od podstaw z wykorzystaniem własnej energii i wiedzy a także wyróżniają się w swojej codziennej działalności- nie tylko zawodowej, ale również takiej, która przyczyniała się do wspierania lokalnej społeczności.

 I właśnie te kryteria zadecydowały, że mieszkańcy regionu- czytelnicy gazety oddali tak ogromną ilość głosów na Panią Kanclerz
Zwycięstwo Pani  Kanclerz jest  także wyróżnieniem dla Radomskiej Szkoły Wyższej, która jest wielokrotnie wyróżniana za swoją działalność: dydaktyczną, naukową a także  społeczną.

Belfer Roku 

W konkursie na najlepszego nauczyciela "Belfer Roku" organizowanym poraz pierwszy przez „Echo Dnia” zwyciężył JM Rektor Radomskiej Szkoły Wyższej dr Zbigniew Kwaśnik. Miejsce drugie w kategorii szkół wyższych zajął również nauczyciel akademicki Radomskiej Szkoły Wyższej mgr inż. Karol Sot.

Konkurs „Belfer Roku” to szczególna i jedyna taka inicjatywa w Radomiu i w skali regionu. Jej przesłaniem jest wyłonienie najbardziej wartościowego, twórczego i zarazem znakomicie wykwalifikowanego nauczyciela. Oprócz wyłonienia najlepszego nauczyciela, ideą  konkursu  jest budowanie także prestiżu tego niełatwego i wymagającego ogromnej odpowiedzialności zawodu.